Vaikų psichoterapijai

Atgal

Vaikų psichoterapijai

Siekiame savo vaikams padėti pasijausti laimingais, nuo 2016 m. Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namai pradėjo bendradarbiavimą su VšĮ “Krizių įveikimo centru”, kurio psichologų – psichoterapeutų dėka vaikai, augantys mūsų globos namuose, gauna psichologinę – psichoterapinę pagalbą. Vaikų globos namuose augantys vaikai yra patyrę įvairiausias ankstyvąsias traumines patirtis (tėvų netektis, smurtą, nepriežiūrą ir t.t.), dažnai išgyvena krizines situacijas, patyčias. Jiems būdingas aukštas nerimas, didelis nesaugumo jausmas, žema savivertė, prieraišumo sutrikimai, o dėl šių priežasčių dažnai stebimas ir netinkamas elgesys. Siekiant mažinti vaikų, augančių vaikų globos namuose, socialinę atskirtį, padėti jiems integruotis į bendruomenę, gerinti jų psichikos sveikatą, būtina ilgalaikė psichoterapinė pagalba. Psichoterapija vaikams gali padėti pasijusti saugiems, atgauti pasitikėjimą suaugusiais žmonėmis, įsisąmoninti savo jausmus, perdirbti išgyventas siaubingas traumines patirtis, sumažinti psichikos ligų tikimybę, užmegzti saugius ilgalaikius santykius, sukurti darnią šeimą ir pradėti gyventi savarankiškai pilnavertį gyvenimą. Šio projekto idėja yra skirti daugiau dėmesio ne tik vaikų baziniams poreikiams (maistas, rūbai, gyvenamosios patalpos), bet ir emociniams. Dėka šio projekto 13 vaikų, kurie šiuo metu lanko psichologo konsultacijas ar psichoterapijos sesijas Krizių įveikimo centre, galėtų jas tęsti, o sukurtas santykis neužsibaigtų dėl finansinių resursų ribotumo. Siekdami gerinti vaikų psichikos sveikatą, mažindami medikamentų vartojimą bei hospitalizavimą psichiatrinėse ligoninėse simptomams šalinti, spręsdami tikrąsias priežastis, galime padėti vaikams turėti laimingą vaikystę ir lengvesnę paauglystę. Mūsų bendradarbiavimo patirtis su Krizių įveikimo centru rodo, kad psichoterapija gydo, tačiau ilgalaikės psichologinės-psichoterapinės pagalbos prieinamumas mūsų vaikams sunkiai prieinamas dėl didelių psichoterapeutų įkainių.

Nuoširdžiai prašome finansinės pagalbos. Labai prašome prisidėti prie šio projekto ir padovanoti vaikams psichoterapijos sesijas. Vienos psichoterapijos sesijos kaina yra 25€.

  Paaukoti galite:

Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namai

LT657300010035339963

Įmonės kodas: 190988178

Mokėjimo paskirtis: Vaikų psichoterapijai

Dugiau informacijos suteiks Ieva Vainoraitė

Tel.nr. 861290313


1/ 2 proc.

Prašome skirti vaikams 2/ 1 proc.

 

Jus galite skirti 2/ 1% GPM mūsų globos namų ugdytiniams. Jums tereikia užpildyti FR0512 formą. Tikimės, kad ją nesudėtingai rasite mokesčių inspekcijos puslapyje http://deklaravimas.vmi.lt/ prisijungę prie EDS sistemos.

 

Savo ruožtu ,pateikiame Jums 2/ 1 procentų paramos skyrimo detalią instrukciją.

Paramos gavėjų, darbdavių ar kitų asmenų pateikti – atsiųsti ar atnešti – popieriniai Prašymai FR0512 Valstybinėje mokesčių inspekcijoje nebus nagrinėjami ir pagal juos nebus pervedama parama.

 


Mūsų draugai